Кмет на кметство

Басарбово

  • 1. Николай Стефанов Колев
    ПП ГЕРБ

Бъзън

  • 1. Василена Валентинова Цанкова-Борисова
    ПП ГЕРБ
  • 11. Стилиян Георгиев Станев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 20. Нехат Айрушев Халкаджиев
    Движение за права и свободи-ДПС

Долно Абланово

  • 1. Людмила Борисова Сапунджиева
    ПП ГЕРБ
  • 22. Петко Йорданов Савчев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

Мартен

  • 1. Димо Александров Тонев
    ПП ГЕРБ
  • 11. Благоя Христова Симова-Друмева
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 17. Васил Ангелов Гарелов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 18. Катя Иванова Симеонова
    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“
  • 22. Димитринка Динчева Минкова
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

Николово

  • 1. Марийка Дончева Генова
    ПП ГЕРБ
  • 10. Велико Илиев Димитров
    ПП АТАКА
  • 11. Ценка Минкова Христова
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 22. Румен Иванов Минков
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

Ново село

  • 1. Мариела Недялкова Йорданова
    ПП ГЕРБ

Просена

  • 1. Петър Игнатов Петракиев
    ПП ГЕРБ
  • 11. Милен Неделчев Михов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 12. Георги Владимиров Гергинов
    Българска Социалдемокрация
  • 18. Дилянка Денчева Великова
    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“
  • 24. Теменужка Борисова Ганчева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Сандрово

  • 1. Божидар Стоилов Стоилов
    ПП ГЕРБ
  • 10. Мирослав Марков Минчев
    ПП АТАКА
  • 11. Ангел Георгиев Ангелов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Семерджиево

  • 4. Юсеин Екремов Юсеинов
    Движение 21
  • 20. Мюжгян Ахмедова Халилова
    Движение за права и свободи-ДПС

Тетово

  • 1. Невяна Енчева Атанасова
    ПП ГЕРБ
  • 17. Румен Петров Великов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 24. Марин Илиев Маринов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Хотанца

  • 1. Венета Димитрова Недева
    ПП ГЕРБ
  • 18. Пламен Славов Георгиев
    „ПАТРИОТИТЕ - ВМРО“
  • 24. Мелиха Биролова Тодорова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Червена вода

  • 1. Румен Тодоров Русев
    ПП ГЕРБ
  • 11. Свилена Костадинова Острева
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
  • 22. Гинка Симеонова Обрешкова
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 24. Росица Стойкова Тодорова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Ястребово

  • 1. Ехлиман Ебайзер Етем
    ПП ГЕРБ
  • 20. Рюкие Мъстънова Силянова
    Движение за права и свободи-ДПС

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 313 МИ / 05.02.2018

    относно: заявление за достъп до обществена информация от Сдружение Общо събрание за решения на населението - Община Русе.

  • № 312 МИ / 23.01.2018

    относно: обявяване на интернет страницата на Списък „А“ и списък „Б“, съгласно чл. 454 от ИК

  • № 311 МИ / 07.12.2017

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общинския съветник Валери Игнатов Матеев и обявяване за избран за общински съветник на следващия в листата кандидат

всички решения