Общинска избирателна комисия Русе


РЕШЕНИЕ
№ 259
Русе, 26.10.2015

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници

 

Петдесет и един                                                                 51

           

 

Днес, 26.10.2015 г., в 19,50 ч. общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е деветстотин деветдесет и три 993 гласове

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

няма

 

ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

Петдесет и един                          51

 с думи                                   с цифри

1.

ПП ГЕРБ

  двадесет и един                     21

9.

ПП ГЛАС НАРОДЕН

  един                                          1

10.

ПП АТАКА

  двама                                        2

11.

ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

  три                                            3

12.

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ

  двама                                        2

16

БЪЛГАРСК ЕДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ

 двама                                         2

17.

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

  шест                                          6

18.

„ПАТРИОТИТЕ-ВМРО“

  шест                                          6

20.

Движение за права и свободи - ДПС

  двама                                        2

24.

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

  шест                                          6

 

 

  1. IV.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, както следва:

 

Наименование на партия/коалиция/местна коалиция

 

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

Брой

предпо-читания

 

 

1.

Наталия Георгиева Кръстева

12991

 

 

2.

Бедрос Левон Пехливанян

280

 

 

3.

Мария Славова Димитрова

166

 

 

4.

Ервин Арманд Чакърян

160

 

 

5.

Кирил Панайотов Панайотов

154

 

 

6.

Евгени Игнатов Игнатов

142

 

 

7.

Богдан Стефанов Донев

121

 

 

8.

Марияна Викторова Данова-Иванчева

116

 

 

9.

Емил Николов Милушев

109

 

 

10.

Йорданка Миронова Даневска

102

1.

ПП ГЕРБ

11.

Асен Димитров Дарелов

98

 

 

12.

Иван Петров Григоров

97

 

 

13.-жр

Владислав Димов Атанасов

87

 

 

14.-жр

Събина Иванова Павлова

87

 

 

15.

Борислав Богомилов Иванов

86

 

 

16.

Илиян Василев Илиев

81

 

 

17.

Елка Матева Симеонова

78

 

 

18.

Димитър Атанасов Кънчев

76

 

 

19.

Кристиян Георгиев Иванов

73

 

 

20.

Тихомир Гецов Георгиев

71

 

 

21.

Васил Бонев Пенчев

67

2.

ПП Глас народен

1.

Мариета Димитрова Волф

637

3.

ПП Атака

1.

Мирослав Петров Славчев

1402

2.

Роберт Ованес Калустян

131

4.

ПП АБВ

1.

Венцислав Симеонов Великов

644

2.

Милко Борисов Костадинов

287

3.

Валери Йорданов Иванов

186

5.

ПП Българска социалдемокрация

1.

Веселин Тодоров Велчев

535

2.

Георги Петров Георгиев

248

6.

ПП Български демократичен център-БДЦ

1.

Борислав Пламенов Рачев

522

2.

Веселко Илиев Цветков

338

7.

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

1.

Теодора Димитрова Константинова-Гайдова

1895

2.

Галин Николаев Ганчев

399

3.

Росица Борисова Георгиева

249

4.

Иван Николаев Станев

217

5.

Стоян Красимиров Янев

197

6.

Велизар Тодоров Павлов

188

8.

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

1.

Галин Тодоров Григоров

2972

2.

Владо Владимиров Владов

352

3.

Иво Колев Пазарджиев

252

4.

Ивета Венелинова Георгиева

206

5.

Севдалин Петров Ангелов

198

6.

Нина Йорданова Крушева

194

9.

ПП Движение за права и свободи-ДПС

1.

Дауд Мехмед Ибрям

1247

2.

Айдоан Апти Джелил

92

10

ПП Българска Социалистическа Партия

1.

Божидар Иванов Йотов

2974

2.

Христо Иванов Белоев

310

3.

Кристиян Кристиянов Галев

270

4.

Александър Нанев Неделчев

158

5.

Пенчо Пламенов Милков

141

6.

Никола Петров Михайлов

121

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

Айдоан Апти Джелил

ПП Движение за права и свободи-ДПС

**********

Александър Нанев Неделчев

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

Асен Димитров Дарелов

ПП ГЕРБ

**********

Бедрос Левон Пехливанян

ПП ГЕРБ

**********

Богдан Стефанов Донев

ПП ГЕРБ

**********

Божидар Иванов Йотов

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

Борислав Богомилов Иванов

ПП ГЕРБ

**********

Борислав Пламенов Рачев

ПП Български демократичен център-БДЦ

**********

Валери Йорданов Иванов

ПП АБВ

**********

Васил Бонев Пенчев

ПП ГЕРБ

**********

Велизар Тодоров Павлов

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Венцислав Симеонов Великов

ПП АБВ

**********

Веселин Тодоров Велчев

ПП Българска социалдемокрация

**********

Веселко Илиев Цветков

ПП Български демократичен център-БДЦ

**********

Владислав Димов Атанасов

ПП ГЕРБ

**********

Владо Владимиров Владов

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Галин Николаев Ганчев

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Галин Тодоров Григоров

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Георги Петров Георгиев

ПП Българска социалдемокрация

**********

Дауд Мехмед Ибрям

ПП Движение за права и свободи-ДПС

**********

Димитър Атанасов Кънчев

ПП ГЕРБ

**********

Евгени Игнатов Игнатов

ПП ГЕРБ

**********

Елка Матева Симеонова

ПП ГЕРБ

**********

Емил Николов Милушев

ПП ГЕРБ

**********

Ервин Арманд Чакърян

ПП ГЕРБ

**********

Иван Николаев Станев

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Иван Петров Григоров

ПП ГЕРБ

**********

Ивета Венелинова Георгиева

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Иво Колев Пазарджиев

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Илиян Василев Илиев

ПП ГЕРБ

**********

Йорданка Миронова Даневска

ПП ГЕРБ

**********

Кирил Панайотов Панайотов

ПП ГЕРБ

**********

Кристиян Георгиев Иванов

ПП ГЕРБ

**********

Кристиян Кристиянов Галев

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

Мариета Димитрова Волф

ПП Глас народен

**********

Мария Славова Димитрова

ПП ГЕРБ

**********

Марияна Викторова Данова-Иванчева

ПП ГЕРБ

**********

Милко Борисов Костадинов

ПП АБВ

**********

Мирослав Петров Славчев

ПП Атака

**********

Наталия Георгиева Кръстева

ПП ГЕРБ

**********

Никола Петров Михайлов

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

Нина Йорданова Крушева

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Пенчо Пламенов Милков

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

Роберт Ованес Калустян

ПП Атака

**********

Росица Борисова Георгиева

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Севдалин Петров Ангелов

КП „ПАТРИОТИТЕ – ВМРО“

**********

Стоян Красимиров Янев

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Събина Иванова Павлова

ПП ГЕРБ

**********

Теодора Димитрова Константинова-Гайдова

КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

Тихомир Гецов Георгиев

ПП ГЕРБ

**********

Христо Иванов Белоев

ПП Българска Социалистическа Партия

**********

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

                                                           няма

 

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.

 

 

Председател: Асен Василев Станчев

Секретар: Десислава Петрова Дивчева

* Публикувано на 27.10.2015 в 16:28 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 313 МИ / 05.02.2018

    относно: заявление за достъп до обществена информация от Сдружение Общо събрание за решения на населението - Община Русе.

  • № 312 МИ / 23.01.2018

    относно: обявяване на интернет страницата на Списък „А“ и списък „Б“, съгласно чл. 454 от ИК

  • № 311 МИ / 07.12.2017

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общинския съветник Валери Игнатов Матеев и обявяване за избран за общински съветник на следващия в листата кандидат

всички решения